+38 (097) 009 49 94
+38 (067) 245 91 25

 

   

Сервiсне обслуговування

 
1
Просте регулювання балконних дверей:
ключами,без перепакечівання

 

шт

 

1

 

300

 
2  Просте регулювання поворотно / відкидної стулки вікна:ключами, без перепакечівання

 

шт

 

1

 

200

 
           
           
           
           
           
           
           
           

Сервісне обслуговування та модернізація світлопрозорих конструкцій

Через де-який час після встановлення вікон Вам може знадобитись їх модернізація. І не важливо з якого матеріалу виготовлені Ваші конструкції – ПВХ профілю, алюмінію чи дерев’яного брусу. Спеціалісти компанії WINMALL з радістю допоможуть розібратись в цьому питанні. Розглянемо декілька самих популярних рішень модернізації віконних систем.

 


Заміна склопакетів. Підвищення теплофізичних якостей виробів

В яких випадках потрібно розглядати заміну склопакету як обов’язкову міру?
За для підвищення теплоізоляційних характеристик вікна ми пропонуємо заміну склопакетів на енергоефективні, тобто такі, які будуть «працювати» як взимку так і в літній період – при цьому Ви матимете суттєву економію на опаленні та кондиціюванні приміщення. Заміна склопакетів відбувається на об’єкті замовника без пилу та зайвого шуму, а отже Вам не доведеться перейматись з приводу прибирання після монтажних робіт.


Захист від зламу

Яким вікнам потрібен посилений захист від злому? Тим, які знаходяться на перших чи останніх поверхах, а також тим, які розташовані поблизу навісів під’їздів, пожежних драбин та газових труб, через які можна без перешкод потрапити в оселю.
За допомогою певних маніпуляцій можна досягти більш посиленого рівня антивандальності вікна, змінивши фурнітуру на зламозахисну, а склопакет на протиударний. Такі роботи з легкістю виконують наші майстри.


Дитяча безпека

За статистикою останніх років кількість випадків дитячої смертності через падіння з вікна просто вражає, тому ми настійно рекомендуємо встановити на стулки спеціальні замки захисту. Принцип роботи такого механізму простий та надійний: в закритому положенні стулка не відкриється в стан «повороту», але нахилиться на режим «провітрювання». Таким чином, дитина не зможе відчинити вікно та вбережеться від випадіння. Замок монтується додатково, не залежно від фурнітури, встановленої у вікні.
Також вирішити питання дитячої безпеки допоможе ручка з ключем. Достатньо просто замінити існуючу звичайну віконну ручку на протизламну ручку з ключем. В яких, до речі, використовується блокуючий механізм, продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою та штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини.


Для сучасних вікон – сучасні технології

♦ Сучасна вікона система прихованих електронних датчиків для системного захисту
♦ Програмування вікон в систему «Розумний дім»
♦ Заміна існуючих склопакетів на склопакети зі шпросами, фацетами, тонуванням, вітражним орнаментом на будь-який смак або вбудованими жалюзі механічного чи автоматичного режиму роботи

Ми пропонуємо найновітніші SMART технології сучасності!


Сервісне обслуговування та поточний ремонт віконних та дверних систем

Ми працюємо з конструкціями будь-яких форм та розмірів, виконуємо ремонт різної складності зберігаючи привабливий зовнішній вигляд та вдосконалюючи їх функції. Перелік видів робіт та їх вартість, які виконують наші спеціалісти, можна дізнатись звернувшись до нашого співробітника.

02105, Україна, м. Київ
пр-кт. Юрія Гагаріна, 10/2

+38 (097) 009 49 94

+38 (067) 245 91 25

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ПРАЦЮЄМО:
ПН - СБ з 9:00 до 18:00