+38 (097) 009 49 94
+38 (067) 245 91 25

 

   

Про компанiю

Досвiд роботи
понад 15 рокiв

Сучаснi
рiшення

Повний цикл
виробництва

Iндивiдуальний пiдхiд
до кожного клієнта

Сервiсне обслугоування
10 рокiв

Наша історія

ТОВ «WINMALL» розпочало свою діяльність понад 15 років тому. За період розвитку і становлення компанії керівництвом ТОВ «WINMALL» пророблено колосальний об’єм роботи з метою виведення компанії на світовий ринок.

Спектр діяльності компанії достатньо широкий, роками витриманий у насиченому ринковому просторі  України та Європи. Протягом багатьох років ТОВ «WINMALL»  тісно співпацює з надійними постачальниками профільних систем та комплектуючих, що дає нам впевненість в якості виробених конструкцій та гарантує їх безперебійну роботу впродовж десятиліть.

Робота відділів компанії зореджується  на впровадженні ряду креативних ідей  з  урахуванням швидко зростаючого ринку сучасних технологій. Важливим чинником  в діяльності фірми є взаємовигідна співпраця на основі індивідуального підходу в обслуговуванні з наданням новітніх технологічних розробок в системній діяльності WINMALL.

Для подальшого успішного розвитку компанії та партнерства першочерговим завданням колективу є пошук та впровадження стратегічних напрямків діяльності, які орієнтуються на сучасні запити потенційних клієнтів фірми.

Компанія  плідно залучає до роботи кращих висококваліфікованих спеціалістів в рамках архітектурних бюро, дизайнерів та керівників будівельних проєктів.

Продуктова лінійка ТОВ «WINMALL» безумовно цікава, різноманітна, має цілий каскад корисності та заслуговує особливої уваги. Нашими основними пропозиціями являються:

❖ Металопластикові та алюмінієві конструкції

❖ Панорамні конструкції та двері «гармошки»

❖ Безрамне скління

❖ Зимові сади та сонцезахист до них

❖ Літні тераси

❖ Захисні ролети та внутрішні жалюзі

❖ Гаражні та промислові ворота

❖ Мансардні вікна та сонцезахист до них.

❖ Системи поручнів та балюстрадні перила

Важливо зазначити, що ТОВ «WINMALL» піклується про навколишнє середовище, підтримуючи технологію Greenline. Таким чином, вироблені нами конструкції повністю підлягають рециклінгу, тобто в подальшому можуть бути повторно використані в різних галузях промисловості.

WINMALL – інноваційні рішення, екологічність та безпека Вашого дому.

Наша команда

02105, Україна, м. Київ
пр-кт. Юрія Гагаріна, 10/2

+38 (097) 009 49 94

+38 (067) 245 91 25

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ПРАЦЮЄМО:
ПН - СБ з 9:00 до 18:00